Jak to funguje

CO OD NÁS MŮŽETE ČEKAT?

K zákazníkům přistupujeme vždy individuálně. Nebazírujeme na přesných postupech. Pokud vás přesto zajímá, jak by naše vzájemná spolupráce mohla vypadat, nahlédněte do zákulisí naší komunikace se zákazníky, jejímž výsledkem jsou kvalitní články na blog a PR články.

Abychom pro vás mohli psát, musíme vás a váš byznys dobře poznat.

Poznáváme se

Ze všeho nejdříve musíme pochopit váš byznys – od firemní strategie přes vaše produkty či služby až po konkurenci, která vám šlape na paty. Vše s vámi rádi probereme u dobré kávy. První schůzku u nás máte zdarma. Poté vám připravíme cenovou nabídku šitou na míru vašim potřebám. 

Poznat zákazníka znamená položit mu základní otázky.

Seznamujeme se s vašimi zákazníky

Nové texty mají oslovit vaše zákazníky. Z toho důvodu uděláme všechno proto, abychom nahlédli do jejich mysli. Vypracujeme potřebné analýzy a zjistíme, jak přemýšlí. A pokud ani to nebude stačit, klidně vaše zákazníky osobně vyzpovídámePro skvělé texty na váš web zkrátka uděláme všechno.

S psaním článků na blog souvisí výběr témat a nastavení tonality.

Připravujeme se

Dobrý plán je základem úspěchu. Ještě než se pustíme do psaní, projdeme si podklady, připravíme publikační plán, vybereme klíčová slova a nastavíme správný tón komunikaceRádi vás doprovodíme i na veletrhy nebo jiné firemní akce, o kterých budete chtít na firemním blogu informovat své čtenáře.

Napsat kvalitní článek na firemní blog nebo PR článek.

Pouštíme se do práce

Tři, dva, jedna… Jdeme na to! Novinky, aktuality z dění vaší společnosti, pracovní nabídky, ale také rady, tipy a zajímavosti z oboru – to vše pro vás pečlivě zpracujeme do přehledného a čtivého textu. Články doplníme o zpětné odkazy a klíčová slova. Než se texty dostanou k vám, projdou rukama copywritera, editora a korektora. 

Publikovat článek na firemní blog

Publikujeme

Připravený text článku vložíme do vašeho redakčního systému, doplníme o poutavé fotografie a další grafické prvky. Poradíme si i se SEO nástroji, které vyladíme tak, aby se článek umísťoval na předních příčkách vyhledávačů. Nyní je vše připraveno a váš článek může putovat do světa.

Aby se o vašich článcích na blogu dozvěděli čtenáři, musíte jim o tom říct.

Propagujeme

Postaráme se, aby se o vás dozvěděl třeba celý svět. O vašem novém příspěvku na firemním blogu dáme vědět na sociálních sítíchRádi pro vás ale zajistíme i další způsoby propagace v podobě PR článků publikovaných na externích webových stránkách, v časopisech nebo magazínech.

Analýza funkčnosti textů článků a SEO znamená úspěch firemního blogu.

Vyhodnocujeme

V on-linu je stále co zlepšovat. Postaráme se o analýzu úspěšnosti vašich textů. Články budeme pravidelně aktualizovat, doplňovat o vhodnější klíčová slova, nové zpětné odkazy a když to bude potřeba, třeba ho i celý přepíšeme. Vaše texty budeme zkrátka šperkovat tak, aby byly stále dokonalé.

MLUVÍME ŘEČÍ VAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Milujeme systém, přehlednou a kvalitně odvedenou práci a spokojené zákazníky.
O váš firemní blog se postaráme stejně pečlivě jako byste to udělali vy sami.

Nečekejte na další novoroční předsevzetí ani na to, až budete mít konečně více času. 
Přenechejte starost o obsahový marketing odborníkům na copywriting a věnujte svůj čas a energii tam, kde jste nepostradatelní.