PR ČLÁNKY

PR ČLÁNKY

POUTAVÉ KOMERČNÍ ČLÁNKY

Zaujměte své zákazníky informacemi, které hledají. Publikujte na cizích webových stránkách a v on-line i off-line magazínech. Zveřejněte rady, tipy a zajímavosti, které čtenáře zajímají. Dejte všem najevo, že tomu, co děláte, skutečně rozumíte.

PROČ BUDOVAT LINKBUILDING?

Promyšleným používáním zpětných odkazů, tzv. linkbuildingem, budujete dobré jméno své společnosti a na své webové stránky přivádíte relevantní návštěvníky.

Zveřejňujte v reklamních článcích odkazy na své webové stránky a dejte všem příležitost dozvědět se o vašich produktech a službách přirozenou cestou.

Vytvoříte si tak kvalitní reference na svou firmu a svou nabídku zveřejníte tam, kde ji vaši zákazníci hledají.

UPOZORNĚTE NA SEBE, ANIŽ BY ČTENÁŘI NABYLI DOJMU, ŽE JIM NĚCO NUTÍTE

 Prodáváte trampolíny?
Napište do časopisu pro rodiče, podle čeho se řídit při jejím výběru, jak se o ni starat nebo jak ji co nejlépe uklidit před zimou.

Vlastníte autoservis?
Poraďte svým potencionálním zákazníkům, kdy je potřeba myslet na servisní prohlídky, jaké jsou rozdíly mezi motoristickými oleji či jak vyřešit problémy se zapáchající klimatizací. Článek publikujte v motoristickém časopise a dejte tak o sobě vědět.

OBJEDNEJTE SI BALÍČEK ČLÁNKŮ

Pochopíme vaše zákazníky. Pomůžeme jim vyřešit jejich starosti – prostřednictvím vašich produktů a služeb. Vytvoříme vám obsahovou strategii komerčních článků na míru a připravíme publikační plán. Každý měsíc pro vás napíšeme kvalitní texty s přesahem do SEO a připravíme fotografie. A váš byznys začne růst.